Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

3 Adam 23. bölüm tanıtım

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile 3 ADAM 28 Mart Cumartesi akşamı canlı yayın ile saat 23.15’de TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor! 3 ADAM’ın bu haftaki konukları; “Kocan Kadar Konuş” filminin başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, yorumuyla beğeni toplayan Gökhan Keser, yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, Burcu Kıratlı ve Naz Elmas. 3 Adam’da bu hafta; eğlenceli bir sohbet yaşanırken, Gökhan Keser seslendireceği birbirinden güzel şarkılar ile programa renk katacak.

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile 3 ADAM 28 Mart Cumartesi akşamı canlı yayın ile saat 23.15’de TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor!

3 ADAM’ın bu haftaki konukları; “Kocan Kadar Konuş” filminin başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, yorumuyla beğeni toplayan Gökhan Keser, yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, Burcu Kıratlı ve Naz Elmas.

3 Adam’da bu hafta; eğlenceli bir sohbet yaşanırken, Gökhan Keser seslendireceği birbirinden güzel şarkılar ile programa renk katacak. 

Video Tarihi: 26.03.2015
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Abone Ol
Hata Bildir
Yorumlar | 0
üye profil